Vizyon Misyon

ÖZEL-İZ

MİSYON

Özel-iz Özel Öğretim Kursu, Atatürkçü düşünceleri ilke edinen, adaletli, dürüst, samimi ve genç öğretmen kadrosuyla bilim ve teknolojiyi ön planda tutan, öğrenmeyi öğreten eğitim sistemi sayesinde ailesi ve ülkesine yararlı, sürekli gelişmeyi benimsemiş öğrenciler yetiştirmek

ÖZEL-İZ

VİZYON

Özel-iz Özel Öğretim Kursu’nun bilgi birikimi, beceri ve teknolojiyi etkin kullanarak, ülkemizin önde gelen kadrolarına kaliteli bireyler yetiştiren, bu süreçte öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimiz ile birlikte güç birliği sağlayarak geleceğin zeki fertlerini yetiştirmektir. Bu yüzden eğitim-öğretimde, araştırmada ve topluma hizmette en iyiye ulaşmış eğitim kurumu olmak, kusursuz eğitim vererek dünyanın ve ülkemizin en iyi üniversitelerine her yıl artan sayıyla öğrenci yetiştiren en güçlü eğitim ve öğretim kuruluşu haline gelmektir.

ÖZEL-İZ

Kaliteli Eğitimin Adresi

Özel-İz Eğitim Kurumu olarak, siz değerli öğrencilerimize verebileceğimiz en iyi eğitimi sunmak için çabalamaktayız. Buradaki en büyük gayemiz; ülkemiz için vasıflı ve bilinçli insan gücü yetiştirmektir.

ÖZEL-İZ

MEB Müfredatına Uygun Çalışmalar

Kursumuzdaki eğitim çalışmalarının tamamı MEB tarafından onaylanan müfredata uygun ve güncel şartlar içinde en yüksek verimi sağlayacak şekilde verilmektedir.

ÖZEL-İZ